+420 721 611 816
info@zvedni-zadek.cz

Blog

Zvedni Zadek na Beer Jógu

Kdo má rád pivo, chodí do hospody. Kdo rád cvičí jógu, chodí na lekce jógy. A kdo má rád obojí a včas se zaregistroval, byl s námi ve středu 1. 3. 2017 ve skvělém prostoru Radlické kulturní sportovny!

Beer jóga doputovala ze západu i do České repulibky a my jsme rádi, že se tak stalo i díky Zvedni Zadek! Účastníkům se naráz dostalo zlatavého moku i pohybu a podařilo se tak spojit příjemné s užitečným. Nikdo například nemusel pociťovat černé svědomí z konzumace piva, neboť všechnu energii hned vysportoval a přeměnil v endorfiny.

Pozvali jsme rakovnický pivovar Bakalář, který dodal světlý ležák za studena chmelený i několik svých speciálů. Na úvod nás obchodní zástupkyně pivovaru, paní Drahoslava, provedla krátkou přednáškou o konceptu výroby piva a účastníci beer jógy měli během ní možnost několik kousků vysoutěžit. Kdo nevyhrál, mohl si pivo samozřejmě opatřit přímo u nás za dobrovolné vstupné nebo na baru sportovny.

Následně začala vlastní lekce, jíž předcvičovala Anička s Michalem. Prováděli jsme zpočátku jednodušší a později i náročnější jogínské pozice. Protože piva není nikdy dost, měli jste možnost během dvou soutěžních pozic, Orla a Bojovníka III, za jejich nejlepší provedení vyhrát dalšího lahváče. Dále jsme procvičili např. pozici Kočky, Pozdrav Slunci – překřtěný na Pozdrav pivu, Žábu, Vránu a na závěr pozici Mrtvoly. Samozřejmě nechybělo závěrečné uvolnění.

Jsme rádi, že podle ohlasů se vám lekce líbila a těšíme se na další, která proběhne opět za měsíc – 3.4.2017 od 20:00 a opět v Radlické kulturní sportovně v Praze na Knížecí. Těšíme se na viděnou! Váš ZZ tým.

Post a comment