+420 721 611 816
info@zvedni-zadek.cz

Blog

Zvedni Zadek a cestuj 15. 3. 2017

Další pravidelný večer ve Skautském institutu a opět úplně narváno. Děkujeme za přízeň! Obě přednášky byly inspirativní, zábavné, nekonformní a vtipné.

Velice děkujeme Vojtěchu Halamovi a Anetě Adámkové za vydařená vystoupení! Kdo se k nám nestihl dostat, záznam obou přednášek visí u nás na FB zdi.

Diváci měli možnost se dozvědět řadu zajímavostí a poslechnout spoustu vtipných historek ze života v Irsku i Ghaně. Třeba proč mají Irové tolik v úctě víly a jejich stromové příbytky, kvůli kterým neváhají přeložit dálnici, nebo proč je tak populární bavit se v Irsku o počasí. Jak Aneta zavedla v Ghaně nošení hudebních sluchátek, jak vysvětlovala dětem ve škole to, že slon s bachyní opravdu nemůžou mít společný sex, že za všechno špatné je prostě zodpovědný zlý duch a běloch je brán naopak takřka jako svatý. Historek proběhlo nepočítaně a diváci se bavili.

Příští zvedni-zadkovský cestovatelský večer ve Skautském institutu proběhne ve čtvrtek 27. 4. od 19 hodin. Další cestovatelské klání se ale koná již ve čtvrtek 23. 3. v rámci festivalu Žižkovská noc v klubu Žižkostel. Těšíme se na viděnou!

Váš tým ZZ

Post a comment