Velkolepý skleněný chlebník Banquet rozměrů 39 x 28,5 x 14 cm

Chlebovka je součástí každé kuchyně. Je to jeden z těch malých kuchyňských spotřebičů, které bychom v domácnosti neměli podceňovat. Chlebovka totiž slouží nejen k uchovávání chleba, ale také k ochraně před osycháním a živními hodnotami, které se s jídlem snadno ztrácejí. Proto je důležité mít kvalitní chlebovku, jako například skleněný chlebník Banquet.

Nerezový chlebník se skleněným dnem

Chlebník Banquet má rozměry 39 x 28,5 x 14 cm a je vyroben z nerezové oceli s matnou povrchovou úpravou. Nerezová ocel jako materiál je velice kvalitní a pevný, což zajišťuje dlouhou životnost a odolnost chlebníku proti poškození. Skleněná deska na dně chlebníku zase umožňuje kontrolu stavu chleba až na první pohled.

Každý, kdo se zajímá o společenskou etiketu, ví, že chlebovka by měla být vždy umístěna na stůl k jídlu, ale nikdy neprázdná. Skleněný chlebník Banquet vám to umožní. Pečivo v něm zůstane čerstvé a voňavé po mnoho dní.

Tento chlebník nemá odvětrávání

Chlebník Banquet má vynikající úlohu odstraňující vzduch z jeho nitra, čímž chrání pečivo před osycháním. Bez odvětrávání se uchová pečivo delší dobu čerstvější a chutnější. Zároveň se dovnitř neuvádí vlhkost a zabraňuje tak tvorbě plísní a hub.

Skleněný chlebník Banquet je nejen praktický, ale také designový kousek. Jeho moderní vzhled zajišťuje jeho zařazení do každé moderní kuchyně.

Skleněný chlebník Banquet

Při nákupu chlebovky je důležité brát v úvahu velikost a materiál, ze kterého je vyrobena. Chlebník Banquet splňuje veškeré nároky na kvalitu, design i praktičnost. Je to jedna z nejlepších chlebových skleněných desek na trhu, kterou si můžete objednat na této stránce.

Skleněný chlebník Banquet