Tempo Kondela představuje novou sedací soupravu FABIA: šedobéžovou taupe v pravé verzi


Pohodlná rohová sedací souprava v pravém provedení

Tempo Kondela je česká značka nábytku, která se vyznačuje kvalitním zpracováním, pohodlným sedem a moderním designem. Nyní představuje novou rohovou sedací soupravu FABIA v šedobéžovém taupe odstínu, která je k dispozici v pravé verzi.

Příjemné sezení Vám umožní pružina faliste a PUR pěna, které jsou použity pro výrobu sedáku i opěrek. Ty jsou navíc čalouněny kvalitní látkou Soro v odstínu taupe šedobéžová 21.

3 polohovací opěrky hlavy, 5 stupňové polohování opěrek a praktická možnost rozložení jsou dalšími výhodami této sedací soupravy. Po rozložení vznikne dostatečně velké lůžko k občasnému přespání návštěvy. Samozřejmostí je i úložný prostor, který můžete využít třeba na lůžkoviny.

Rozměry plochy na spaní (ŠxD): 130×197 cm. Výška spodního prostoru od podlahy: 8,7 cm. Sedací soupravu FABIA v šedobéžovém taupe odstínu vám doporučujeme, pokud hledáte moderní a pohodlný nábytek do obývacího pokoje.

Chcete si sedací soupravu FABIA v šedobéžovém taupe odstínu objednat? Navštivte naši webovou stránku a objednejte si ji online. Sedací soupravu si můžete prohlédnout a vyzkoušet i v našem showroomu v Brně.

Showroom Brno

Firma Tempo Kondela je již od roku 1991 na trhu a vyniká kvalitním zpracováním a moderním designem svého nábytku. Více informací o naší nabídce a produktech najdete na naší webové stránce.

Neotálejte a vyberte si sedací soupravu FABIA v šedobéžovém taupe odstínu ještě dnes!