Poslední dokončené vzdělání a současná práce?

Vysokoškolské, technický pracovník – Česká zemědělská univerzita v Praze.

Proč jsi vstoupil do Zvedni Zadek?

Původní záměr bylo s Martinem jen zorganizovat jednu větší party pro kamarády spojenou s koncertem na Suchdole. Během toho jsme ale nějak spontánně začali organizovat promítání filmů a cestopisné přednášky, dali jsme si název Zvedni Zadek a najednou to frčelo. Tehdy jsme to zvládali ve dvou lidech, ale taky jsme pořádali daleko míň akcí než dnes. Lidé chodili z akcí spokojení, což byla motivace pokračovat, a taky důvod, proč mě to baví. 

Co řešíš v rámci organizace? 

Hlavně cestopisné přednášky. Sháním lidi, kteří byli někde na cestách a zároveň jsou ochotni se se svými zážitky a obrázky z cest podělit. Protože dáváme před každou cestopisnou přednáškou lidem možnost hlasovat pro jednu ze tří evropských a tří světových zemí, kterou chtějí shlédnout, je potřeba pro každý měsíc najít šest cestovatelů, kteří budou mít v daný termín čas vystoupit, a někdy je to těžké. Ale je to výzva! 🙂 Následně je potřeba akci zajistit technicky, odmoderovat a samozřejmě si ji užít. 

Co tím chceš dokázat? Jaký máš cíl? 

Tohle vnímám ve dvou rovinách. Jednak mě baví vystupovat před lidmi a bavit je. Pořád je co zlepšovat a touto činností se to snad i daří. Zároveň vnímám jako určitý cíl mít možnost zprostředkovávat šíření povědomí a užitečných informací od lidí pro lidi a to se netýká jen cestopisných přednášek, ale v podstatě všech našich akcí, které jako spolek organizujeme.

Koprovka vs. chlast 

Koprovku žeru a chlast si výjimečně taky dám. 

Co ti “ZZ” dal?

Zábavu, nové přátele, nové schopnosti, nové informace.