Proč jsi vstoupil do Zvedni Zadek?

Zvedni Zadek je živý organismus, který se velmi rychle vyvíjí. Už od ranného věku jsem “organizoval” kulturní akce pro své okolí. Nikdy nešlo o to vydělat si peníze, ale přinést kulturu ze srdce. Vždycky jsem snil o společenství lidí, které nemusíte přemlouvat, aby zvedli zadek. O lidech, kteří aktivně tvoří a především navštěvují akce ne, protože danou kapelu (přednášejícího, film) znají, ale protože je baví neustále vykračovat ze své komfortní zóny a objevovat nové věci.

Co řešíš v rámci organizace? 

V současné době jsem zvoleným předsedou spolku. Mým úkolem je spolek udržet v chodu a pomalými dobře promyšlenými krůčky ho posouvat kvalitativně dopředu. Jsme a zůstaneme nadšenými amatéry, ale pokud chceme, aby nás lidé brali vážně, musí to mít úroveň.

Co tím chceš dokázat? Jaký máš cíl? 

Vždycky jsem snil o společnosti, ve které den nekončí nadáváním na poměry v hospodě. Mým snem i cílem je aktivní společnost, která samostudiem, poctivou argumentací a vlastními činy změní své okolí k lepšímu. Rád bych citoval Mahátmu Gándhího, který řekl: “BUĎ SÁM TOU ZMĚNOU, KTEROU CHCEŠ VIDĚT VE SVĚTĚ.”.

Koprovka vs. chlast 

Jsem dlouholetým vyznavačem vytříbené Koprovice.