Proč jsi vstoupil do Zvedni Zadek?

Už od mala se zajímám o grafiku. Moc mě baví a mám z ní radost. Podnítil to ve mně Filip Blažek a jeho snaha jí všeobecně zlepšit v ČR po příchodu počítačů, které jí hodně pošlapaly kvalitu, protože jí najednou mohli dělat úplně všichni. Během studia jsem jí měl možnost dělat pro dvě společnosti a leccos se přiučit od profíků. Potom jsem se rozhodl pokračovat s prací ve vystudovaném strojírenství a na grafiku moc času nezbylo. Abych ale všechno časem nezapomněl, chtělo to najít někoho, kdo má reálná zadání (aby práce nebyla jen do šuplíku) a zároveň tvrdě nelpí na termínech jako komerční společnosti. Pak jsem poznal Michala a přes něj spolek ZZ. Najednou se všechno propojilo a můžu být zároveň strojař i grafik.

Co řešíš v rámci organizace? 

Řeším podobu letáků na vlastní i podporované akce, Facebookových coverů jednotlivých událostí nebo programu na celý měsíc laděných do podoby konkrétního významného dne. Největší výzva zatím byla příprava na festival Povaleč 2016.

Co tím chceš dokázat? Jaký máš cíl? 

Po malých krůčcích neustále zlepšovat grafickou prezentaci spolku. Finální představa je jednotná a účelná grafická prezentace napříč různými médii.

Koprovka vs. chlast 

Koprovku si dám dobrovolně tak jednou za rok. Z pití mám rád pivo, dobrý rum a kvalitní vodku.

Co ti ZZ dal?

Partu skvělých, aktivních a podobně smýšlejících přátel, spoustu podniknutých akcí a nové výzvy.