Stylový a praktický žebříkový regál VASAGLE Cooper v šedo-hnědém provedení


Vyhlíží fantasticky

Žebříkový regál VASAGLE Cooper v rustikálním provedení je stabilní, praktický a prostě fantastický. Robustní šedý ocelový rám a hnědé poličky – kombinace, díky nimž tato elegantní knihovna vyniká svým vzhledem a stabilitou. Na každou poličku můžete uložit až 5 kg dekorací.

Zabezpečení před pády

Regál je nejen skvěle vypadající, ale také plně funkční. Spodní část nabízí zábrany proti pádu a je tedy vhodný i pro domácnosti s dětmi. Tento regál je skvělým vybavením pro kuchyně, obývací pokoje nebo kanceláře.

Kreativita na každé poličce

Pohrajte si se svou fantazií a uložte zde cokoliv, co vás napadne. Díky svému modernímu a zároveň rustikálnímu stylu se VASAGLE Cooper hodí do jakéhokoliv interiéru.

Velikost regálu

Regál má rozměry 56*34*137.5 cm a je vyroben z kvalitních materiálů – dřevotřísky a železného rámu. Vzhledem k tomu, že je po celé délce žebříku, nabízí dostatek prostoru pro úložbu.

Podívejte se také na další produkty ze série Vasagle na této stránce:

Regál VASAGLE Cooper

Vasagle Cooper je neobyčejně praktický a stylový regál, který si najde své místo v každé domácnosti. Také vás zaujal tento produkt? Objednejte si ho ještě dnes a pošlete tak styl svého interiéru na úplně novou úroveň!