Šedo-červená zahradní židle Bizzotto Konnor – pohodlí s elegantním designem


Šedo-červená zahradní židle Bizzotto Konnor

Popis židle

Zahradní židle Bizzotto Konnor si oblíbíte pro její jednoduchý design a praktičnost. Podnož je z matně červeného lakovaného hliníku, která příjemně ladí se syntetickým látkovým sedákem v šedém odstínu. U židle oceníte její nenáročnou údržbu a při úklidu většího počtu židlí jejich stohovatelnost. Vychutnejte si na balkóně nebo terase komfort s řadou Konnor.

Kde si můžete židli zakoupit?

Pokud vás zaujala tato zahradní židle, můžete jí zakoupit na internetových stránkách Kup si nábytek. Nabízíme ji za výhodnou cenu a s rychlým doručením přímo k vám domů.

Jak o zahradní židli pečovat

Pozn. Nábytek skladujte na suchém vnitřním místě. Pokud ho chcete nechat venku, chraňte ho na podzim, v zimě a v období dešťů nepromokavým obalem.

Židle na terase

Pro zachování krásného vzhledu zahradní židle doporučujeme pravidelně čistit její povrch vlhkým hadrem. Při náročnějším znečištění lze použít mírnější čisticí prostředky. Pokud židle bude delší dobu vystavena slunečnímu záření, doporučuje se ji občas natřít pigmentovaným olejem. Tím se ochrání proti vysychání a bleknutí.

Několik tipů na příjemný pobyt venku

  • Udělejte si prostor na balkóně či terase a zařiďte si ho podle svého vkusu a potřeb.
  • Přidejte do prostoru rostliny a květiny, které vytvoří příjemnou atmosféru.
  • Udělejte si stín pomocí slunečníků nebo pergol.
  • Přidejte si do prostoru kvalitní zahradní nábytek, na kterém si budete moci odpočinout a načerpat nové síly.

Závěr

Zahradní židle Bizzotto Konnor je skvělou volbou pro ty, kteří hledají praktický a elegantní nábytek pro odpočinek na venkovní terase či balkóně. Kromě svého působivého designu nabízí také stohovatelnost a nenáročnou údržbu, což ji činí perfektní volbou pro každého, kdo si užívá krásné dny venku.