Revoluční Vanová zástěna Ravak Supernova – bílá, 138×170 cm (40VV0102Z1)


Zatemní vaši koupelnu do perfekce

Tento doplněk do koupelny je pro ty, kteří hledají něco netradičního. Vanová zástěna Ravak Supernova v bílé barvě s rozměry 138×170 cm zatemní vaši koupelnu do dokonalosti. A co je na ní tak unikátního?

Posuvný systém otevírání

Tato zástěna má posuvný systém otevírání, což umožňuje její snadné otevírání a uzavírání. Nevadí, že máte menší koupelnu, protože tento systém je navržen tak, aby vzal v úvahu omezený prostor.

Díly-klíče k úspěchu

Vanová zástěna Ravak Supernova je složena ze třídílných dílů, na nichž je postavena stabilita celé zástěny. Tyto díly jsou navrženy tak, aby byla celá zástěna lehce manipulovatelná a udržovatelná.

Zástěna pro všechny vany

Tato zástěna Ravak Supernova je navržena pro klasické vany, takže se nemusíte bát, že by se někam nedostala. Pokud tedy hledáte něco, co dokáže zútulnit a zároveň zkrášlit váš koupelnový prostor, pak je Vanová zástěna Ravak Supernova tou správnou volbou pro vás.

Vanová zástěna Ravak Supernova

Nákup této vanové zástěny můžete provést nyní na www.bestnabytek.cz a to za skvělou cenu. Navíc Vám s případnou montáží rádi pomohou.

Zkrášlete svou koupelnu již dnes

Zkrášlení koupelny je velmi důležité, protože právě zde relaxujeme a získáváme energii na další den. Proto si pořiďte vanovou zástěnu Ravak Supernova a užijte si každou chvíli, kterou ve své koupelně strávíte.