Máte vlastní prostory a přemýšlíte, jaký udělat zábavný či naučný program? Spolek Zvedni Zadek vám rád pomůže.

Co nabízíme?

stan

Celodenní venkovní akce kdekoli po ČR

Dopravíme, postavíme a technicky vybavíme velký stan, ve kterém zajistíme kulturní program na celý den nebo víkend. Prezentovali jsme se např. v rámci doprovodného programu multižánrového festivalu Povaleč 2016.

klubovna

Celodenní akce v klubu

Zorganizujeme celodenní kulturní program v klubu. Pravidelně např. pořádáme studentský majáles v dejvické Klubovně.

ujd

Žánrové akce v klubu

Chcete zorganizovat cestopisnou přednášku? Filmovou produkci s diskuzí s erudovaným hostem? Pub quiz, koncert nebo workshop ve vašem oblíbeném klubu? Přijedeme!

A z jakých druhů akcí můžete vybírat?

Zvedni Zadek a cestuj!

Zvedni Zadek a Cestuj

Přednáška naplněná tipy na levné, bezpečné a pohodlné cestování. Rady, kde hledat letenky, ubytování a pracovní příležitosti. Živá ukázka vyhledávání cílové destinace. Jezdíme např. po školách.

Zvedni Zadek na film!

Promítání dokumentů

Ekologická, sociální, lidskoprávní tématika. Po domluvě možná účast hosta se znalostí dané problematiky. Pravidelně pořádáme v Rock Café Prague a v dejvické kavárně/klubu Už jsme doma.

diskuze

Tématická diskuze

Diskuze s odborníkem na ožehavá témata z domova i ze světa. Pravidelně pořádáme především v rámci promítání dokumentů.

pq

Pub Quiz

Vědomostní soutěž pro skupinky s otázkami z různých oblastí. Nejde o biflovací soutěž pro chytrolíny, ale o zábavně podaný naučný kvíz. Pravidelně pořádáme na (A)void Floating Gallery na Smětanově nábřeží.

workshop

Workshop

Chcete se dozvědět, jak vyrobit kompostér či si udělat vlastní tetovací strojek? Jak zpracovávat odpady z festivalů? Máme pro vás Zvedni Zadek na Workshop. Pořádáme v rámci festivalů a v klubu Už jsme doma.

V případě zájmu nás kontaktujte na telefonu +420 721 611 816 či emailové adrese info@zvedni-zadek.cz, rádi vám zodpovíme případné dotazy.