Líbí se vám, co děláme? Nechceme brát peníze z veřejných grantů, protože jsme přesvědčeni, že přispívat by nám měl jen ten, komu se naše akce líbí. Budeme rádi za jakoukoli formu podpory:

Zvedni Zadek neotřelé nápady!

Zpětná vazba k navštívené akci

Vaše odezva nám pomůže neustále vylepšovat náš program a zbavovat se nedostatků. Své náměty pište na info@zvedni-zadek.cz nebo přímo koordinátorům jednotlivých akcí. Kontaktujte nás!

penize

Finanční podpora na transparentní účet

Pokud jste s naší činností spokojeni, udělejte dobrý skutek a podpořte nás zasláním třeba 77 Kč měsíčně na náš transparentní účet 2301030587/2010. Příspěvek vám zajistí místo v naší webové síni slávy, slevy u našich partnerů a dostanete od nás VIP pásku, se kterou získáte vstup na všechny naše akce zdarma. Přispívat také můžete v rámci dobrovolného vstupného přímo na akcích.

Chtěl jsi si vždycky přečíst Shakespeara v originálu, ale nějak jsi na to neměl čas, chuť, prostě jsi to pořád odkládal? Tak teď se to změní! Naše aplikace tě k tomu dokope.   
A pokud by sis přece jen místo Snu noci svatojánské přečetl Kačera Donalda, nevadí. Pomůžeš tím ostatním. 
Na začátku si zadáš výzvu, vybereš si charitativní organizaci, které, v případě tvého neúspěchu, dáš peníze, a pak už jen zvolíš libovolnou částku, kterou vsázíš na to, že Shakespeara přečteš. 
A pokud tě zrovna nezajímá Shakespear, ale třeba posilování, můžeš hecovat i ostatní uživatele. Přiveď kámoše a hecujte se spolu pro dobrou věc!

Nová posila našeho týmu

Vrtá vám hlavou nápad, kterým bys chtěl pomoci svému okolí? Ve spolku Zvedni Zadek ho můžete uskutečnit! Pomůžeme vám s podporou a organizací akce, ale výsledek vždy závisí na vašich představách a úsilí. Napište nám.