Opviq Stropní svítidlo Delierona v ořechu: Stylový doplněk pro váš interiér

Opviq Stropní svítidlo Delierona v ořechu

Stropní svítidlo Delierona na sebe okamžitě strhne pozornost a stane se středobodem každého interiéru, a to díky svému extravagantnímu stínidlu, které je vyrobeno z MDF v barvě ořechu.

Opviq Stropní svítidlo Delierona je ideální volbou pro všechny, kteří hledají originální a stylový doplněk pro svůj domov. Toto svítidlo zaujme nejen svým působivým designem, ale i kvalitou provedení.

Opviq Stropní svítidlo Delierona v ořechu

Opviq Stropní svítidlo Delierona je vybaveno nastavitelným kabelem, což umožňuje snadnou montáž a nastavení podle potřeb uživatele.

Opviq Stropní svítidlo Delierona disponuje závitem typu E 27 s maximální spotřebou 45-60 W, takže lze použít běžné žárovky na trhu.

Opviq Stropní svítidlo Delierona v ořechu

Opviq Stropní svítidlo Delierona je vyrobeno z kvalitního materiálu MDF, který zajišťuje pevnost a stabilitu svítidla.

Opviq Stropní svítidlo Delierona má výšku 45 cm, délku stínidla 11 cm a průměr stínidla 52 cm. Díky těmto rozměrům lze snadno umístit do většiny interiérů.

Opviq Stropní svítidlo Delierona v ořechu je skvělou volbou pro ty, kteří chtějí svůj domov oživit a vylepšit. Buďte originální a pořiďte si toto svítidlo už dnes.

Série Delierona

Pokud se vám líbí stropní svítidlo Delierona, podívejte se rovněž na další produkty ze série Delierona. Tato kolekce zahrnuje řadu originálních a stylových svítidel, které doplní jakékoliv interiéry.

Opviq Stropní svítidlo Delierona v ořechu