Nová rozkládací pohovka MASSONIA 04 – světle šedá látka pro pohodlný odpočinek a spánek

Nová rozkládací pohovka MASSONIA 04 je ideální volbou pro všechny, kteří chtějí pohodlnost a stylový design, který se bude hodit do každého interiéru. Pohovka je vyrobena ze skvělé kvalitní látky, která je velmi příjemná na dotek a zaručuje vysokou odolnost proti opotřebení.

Rozkládací čalouněná pohovka

Pohovka MASSONIA 04 je nejen elegantním doplňkem vašeho interiéru, ale také velmi praktickou volbou. Díky mechanismu rozkladu lze pohovku snadno a rychle přeměnit na pohodlné lůžko. Tuto funkcionalitu oceníte nejen při návštěvách, ale také při krátkodobých pobytech hostů nebo při delších večerech u televize a při čtení knihy.

Více informací o této skvělé pohovce naleznete na této stránce: Rozkládací pohovka MASSONIA 04 – světle šedá látka

Parametry pohovky MASSONIA 04

Pohovka MASSONIA 04 je k dispozici v krásné světle šedé látce Grande 81. Rozměry pohovky jsou 250 x 90 x 95 cm, výška nožek je 13 cm. Pohovka má hloubku sedu 58 cm a výšku sedu 40 cm. Plocha po rozložení na spaní je 200 cm x 145 cm. Pohovku lze snadno a rychle rozložit pomocí DL automatu. Nohy jsou v barvě buku a pohovka se dodává v demontu.

Ilustrační fotografie rozložené pohovky

Pohovka MASSONIA 04 je ideální volbou pro ty, kteří hledají vysokou kvalitu a stylový design. Pohovka je vynikajícím doplňkem do každého interiéru. Díky skvěle navrženému mechanismu lze pohovku snadno transformovat na pohodlné lůžko.

Ilustrační fotografie detailu pohovky

Světle šedá látka Grande 81 je velmi příjemná na dotek a zaručuje vysokou odolnost proti opotřebení. Pohovka MASOONIA 04 je vyrobena z vynikajících materiálů, které jsou odolné proti vodě a oděru a zaručují vysokou kvalitu pohovky.

Ilustrační fotografie pohovky v interiéru

Pohovka MASOONIA 04 je ideální volbou pro všechny, kteří chtějí spojit kvalitu a stylový design. Pohovka se hodí do každého interiéru a zaručuje vysokou kvalitu, na kterou se můžete spolehnout.

Nečekejte a pořiďte si ji ještě dnes na této stránce: Rozkládací pohovka MASSONIA 04 – světle šedá látka