Nová černá kovová komoda Renna 120 x 40 cm od Scandi


Jednoduchost a čistota designu

Komoda Renna od značky Scandi je novým přírůstkem do nabídky kovových nábytkových doplňků. Tento kus nábytku vyniká jednoduchostí a čistotou designu, kterou si zamilují zejména příznivci moderního minimalismu.

Celokovové zpracování

Renna je vyrobena z kovu a celokovové zpracování podtrhuje celkovou eleganci a originalitu. Díky tomuto materiálu je komoda velmi pevná a odolná.

Užitečná velikost

Komoda má velikost 120 x 40 cm a její návrh je přizpůsoben moderním interiérům. Hodí se do bytu i kanceláře a vyniká skvělou praktičností díky svému vnitřnímu uspořádání.

Výborný doplněk pro moderní interiéry

Nábytek z řady Ranna výborně doplní zejména interiéry zařízené v duchu aktuálních trendů. Pokud milujete minimalistický styl, bude pro vás komoda Renna ideální volbou.

Kontrast s klasickými prvky

Navíc vytvoří kontrast s klasickými prvky jako jsou dřevěné stoly, židle nebo police. Komoda Renna tak bude skvělým prvkem, který rozzáří váš interiér a dodá mu nový rozměr.

Na této adrese si můžete prohlédnout detailní informace o této moderní komodě.

Správná údržba kovového nábytku

Tip: Na utírání prachu u kovového nábytku nebo kovových částí doporučujeme měkkou prachovku bez brusných účinků. Pro očištění použijte vlhký hadřík s mýdlovou vodou a otřete dosucha.