+420 721 611 816
info@zvedni-zadek.cz

Blog

Neseď si na uších a Zvedni zadek!

Ve středu 23.11.2016 proběhl koncert pod taktovkou Zvedni Zadek a to bylo něco! Halwa, která odstartovala středeční show, byla jedno velké zklamání, nikdo z kapely nepředvedl žádnou skandální obscénnost hodnou sólokapra v Blesku, ale dokonce nezazněl žádný nový hit skupiny Kabát. Halwa produkovala jednu psychedelickou střelu za druhou a dostala přítomné publikum do zajímavého (od)varu šalvěje, máty a redbullu.

Ani po nich vystupující Francesco The Beaver nebyli schopni zinscenovat nejhranější diskotékový hit od Martina Garrixe, či dát dohromady jedinou větu v klasické mandarínštině. V místních bulvárech Café Trilobit se šeptalo, že jsou to pražští Queens of the stone age. Zpěvák se svým protáhlým a hypnotizujícím hlasem hluboce zavrtal do podvědomí všech přítomných a kytarové rify uvízly v hlavách všech minimálně na dobu poločasu rozpadu fosforu.

Děkujeme všem, co jste dorazili a užili si s námi další skvělý večer. Těšte se na příští akci minimálně tak jako my. Nejbližší možnost bude na besídce ZZ v Café Trilobit 13.12.2016 a to bude stát za návštěvu! Ahoj

Krátký sestřih z akce:

Post a comment