Moderní Rustikální lustr ASIR ZIKZAK 4 v ořechově černém provedení

Moderní design může být mnohostranný a je to zřejmé i u tohoto rustikálního lustru. Tento lustr je propojením rustikálního i cik-cak stylu, kdy žárovky jakoby byly v kleci pověšené na řetězu pod stropem.

ASIR ZIKZAK 4 lustr

ASIR ZIKZAK 4 lustr je vyroben z jedlového dřeva v dekoru ořech, doplněný černými kovovými pásky a řetězem. Tyto prvky dodávají lustru nejen vzhledovou atraktivitu, ale také vytvářejí pocit pevnosti a stability.

Nehodí se do každé místnosti, ale když už ho budete doma mít, jistě si ho každý hned všimne. Jeho jedinečnost spočívá v jeho schopnosti vytvořit silný vizuální dojem a díky svému jedinečnému vzhledu okouzlit každého, kdo se na něj podívá.

ASIR ZIKZAK 4 lustr má rozměry 60 x 25 x 80 cm a umístění světelných zdrojů je zajištěno pomocí objímky typu E27. Lustr může být osazen zářivkami až do výkonu 60 W a až do kategorie energetické třídy A++.

Přírodní dotek do vašeho domova

ASIR ZIKZAK 4 lustr je perfektní volbou pro milovníky rustikálního stylu, kteří se zároveň nebojí experimentovat s moderním designem. Tento lustr přináší do vašeho domova sofistikovanost propojenou s přírodním dotekem.

ASIR ZIKZAK 4 lustr

Zároveň, díky svému provedení, může být tento lustr skvělým doplňkem do místnosti, která by mohla být pokojem, který potřebuje nějaký vizuální „kick“.

ASIR ZIKZAK 4 lustr dokáže bezesporu přidat k celkovému dekoru místnosti zvláštní kouzlo, ať už ho umístíte do obývacího pokoje, jídelny nebo ložnice.

ASIR ZIKZAK 4 lustr – Výrobek pro vážné designové nadšence

Pokud rádi měníte interiéry ve vašem domově a hledáte pro svůj domov něco originálního, ASIR ZIKZAK 4 lustr byl stvořen přímo pro vás.

Jeho jednoduchost, doplněná o prvky rustikálního designu, umožní tomuto lustru přizpůsobit se téměř jakékoliv místnosti.

Navíc stejně jako všechny výrobky od ASIR, i tento lustr byl vyroben z kvalitních materiálů s důrazem na detail.

Pořiďte si tento vynikající výrobek již dnes a pro svůj domov si zajeďte na www.brega.cz