Měkké a teplé oranžové prostěradlo My House pro pohodlný spánek

Zima se pomalu, ale jistě blíží a s ní přichází chladné večery, které se nejlépe stráví v posteli pod hřejivým a měkkým povrchem. Pokud patříte k těm, kteří upřednostňují při svém odpočinku co nejpohodlnější a nejměkčí varianty, pak se určitě neobejdete bez plné výbavy mikroplyšového ložního prádla, zejména oranžového prostěradla My House ve velikosti 180 x 200 cm.

Mikroplyš jako symbol pohody a indulgence

Mikroplyšový materiál je tvořen hustými krátkými chloupky, které jsou velmi jemné na dotek a poskytnou vám příjemnou náruč i během chladných nocí. Jeho hladký povrch vás nevyskakování z postele a zůstanete v ní téměř celý den.

Odolnost a snadná údržba materiálu

Jednou z nejdůležitějších vlastností mikroplyše je jeho odolnost a snadná údržba. Po vyprání velmi rychle schne, nežmolkuje a ani s žehlením si starosti dělat nemusíte. Je tedy vynikající volbou pro ty, kteří nemají čas na věnování se praní a žehlení ložního prádla.

Nabídka různých barevných kombinací

Oranžové prostěradlo My House vyniká nejen svým velmi příjemným materiálem, ale také krásně slunečným odstínem a netradičním designem. Pokud ale oranžovou barvu nemusíte, určitě vás potěší široká nabídka dalších barevných kombinací, ve kterých je toto prostěradlo k dostání.

Tak doplňte své povlečení i praktickým a krásným prostěradlem, které vás nenechá chladnými. Během zimních měsíců už nebudete chtít spát v ničem jiném ♥.

oranžové mikroplyšové prostěradlo My House 180 x 200 cm