Kvalitní LC rošt s textilií pro dokonalý spánek – rozměr 180 x 200 cm

Každý z nás ví, jak je pro dobrý spánek důležitý kvalitní rošt. Bez tohoto neviditelného, ale neoddiskutovatelného kusu nábytku je všechno jiné zbytečné. Proto jsme si pro Vás připravili jednu z nejlepších variant, které na trhu najdeme.

Technické specifikace roštu

Tento pevný laťkový rošt s rozměrem 180 x 200 cm má 12 latí z borovicového dřeva. Výrobce dbal na pevnost a odolnost, takže jej můžete používat opravdu dlouhou dobu. Při skladování jej můžete snadno srolovat a schovat pod postel či někam jinam, kde vám nebude prudit.

Co se týče nosnosti, ta činí až 110 kg, a to na 1/2 polovinu roštu. Tento parametr je rovněž důležitý, protože bychom se neměli obávat žádných přetížení či překrývání. Tento laťkový rošt je vhodný ke všem námi nabízeným postelím, takže s nimi snadno komunikuje a zapadá do jejich parametrů.

Doporučení pro použití

Aby měl LC rošt co největší životnost, doporučujeme jej pravidelně očišťovat a utírat hadříkem s jemným čisticím prostředkem. Pokud jej necháte dostatečně vyschnout, můžete si být jisti, že vždy bude jako nový a spolehlivý.

Proč si vybrat just LC rošt?

Důvody jsou celkem jednoduché. Kvalitní materiály, robustnost, snadná manipulace a čistá estetika. Proto doporučujeme tento prvek nábytku pro ty, kteří rádi spí na kvalitním povrchu a nechtějí se obávat nějakých nepříjemností či křivých latí.

Koupit si tento kousek můžete například zde: Klikněte zde, kde si můžete také přečíst nějaké další doporučení a recenze.

Shrnutí

Pokud chcete vynikající rošt, nemusíte už hledat dál. Tento laťkový kousek je to, co potřebujete k tomu, abyste si užili dokonalou a bezproblémovou noc. Vyberte si ho právě teď a už se nebudete muset starat o nic jiného.