Královský luxus do ložnice – Modrý bavlněný přehoz od Mijolnir s designem Lines

Modrý bavlněný přehoz na dvoulůžko 240x260 cm Lines - Mijolnir

Už jste někdy slyšeli o značce Mijolnir? Pokud ne, určitě byste ji měli poznat. Mijolnir totiž nabízí kvalitní textilie, které ozdobí vaši ložnici a udělají z ní opravdový královský pokoj. Mezi největší lákadla patří modrý bavlněný přehoz s designem Lines.

Dokonalá kvalita

Modrý bavlněný přehoz na dvoulůžko 240×260 cm Lines – Mijolnir je vyroben z kvalitního 100% bavlněného materiálu. Bavlna je známá svou pevností a schopností dobře absorbovat vlhkost, takže se vám bude pod ním krásně spát i v letních měsících. Materiál zaručuje velmi příjemný dotek a zároveň velkou odolnost proti opotřebení. Navíc má přehoz příjemně sladkou vůni, která dodá vaší ložnici další rozměr.

Perfektní design

Design přehozu Lines je velmi moderní a pravidelný, takže bude působit v ložnici velmi vkusně a elegantně. Přehoz je vyveden v krásných modrých tónech, které se budou skvěle hodit k různým barevným kombinacím. Design Lines je navíc vyveden s velkou precizností a profesionálním zpracováním, takže se nebudete muset obávat, že by na něm byly nějaké výrazné vady.

Modrý bavlněný přehoz na dvoulůžko 240x260 cm Lines - Mijolnir

Jak správně pečovat o modrý bavlněný přehoz Mijolnir

Modrý bavlněný přehoz od Mijolniru je velmi snadno udržovatelný. Doporučuje se prát v pračce na 30-40°C, takže není třeba ho složitě péčovat. Můžete ho dokonce sušit v sušičce, avšak pokud si přejete zachovat jeho stávající vzhled co nejdéle, doporučujeme ho sušit na šňůře. Díky kvalitnímu materiálu bude přehoz Mijolnir sloužit neuvěřitelně dlouho.

Pokud toužíte po tom, udělat ze své ložnice královský pokoj, určitě byste měli zainvestovat do kvalitních textilií. Modrý bavlněný přehoz na dvoulůžko 240×260 cm Lines – Mijolnir je skvělou volbou, co se týče kvality a vkusu. Je totiž vyroben z velmi kvalitních a příjemných materiálů, a je navíc zdoben velmi vkusným a elegantním designem. Určitě byste ho měli vyzkoušet.

Zhlédněte tento modrý bavlněný přehoz od Mijolnir zde.