Komfortní křeslo pro moderní interiéry – Bernkop Židle 313 836 Sára


Provedení

Dřevěná jídelní židle je vyrobená z masivního buku s čalouněným sedákem a čalouněnou zádovou opěrkou. To zajistí maximální pohodlí při delších posezeních.

U tohoto typu židle nabízíme možnost zvolit si čalounění látkou, kůží nebo koženkou.
Zkontrolujte naši nabídku a najděte tu pravou látku pro svůj interiér.

Tento typ jídelní židle z kolekce SÁRA nabízíme pouze v jídelní variantě. Hledáte tak zajímavý doplněk do jídelny? S Berknopem určitě získáte zajímavý kousek, který vaši jídelnu povyšuje na jinou úroveň.

Židle je vhodná jak do interiérů domácností, tak i do zátěžových prostor jako židle restaurační (restaurace, kavárny, apod.). To dává možnost využití takového kusu nábytku v mnoha různých prostorách, což je určitě příjemné.

Povrchová úprava

Moření a lakování zajistí vysokou kvalitu a dlouhou životnost vašeho křesla. Navíc nabízíme výběr barevného zakončení židle podle nabídky ve vzorníku. Pokud se vám žádná barva nelíbí, nabízíme i možnost objednání židle v surovém stavu pro další možné povrchové úpravy.

Výběr čalounění

Pokud hledáte co největší komfort, tak výběr čalounění sedáku židle je pro vás určitě důležitý. Nabízíme výběr látek podle níže uvedených vzorníků. Pokud vám žádná z uvedených látek nevyhovuje, nebo máte vlastní látku, kterou byste si chtěli přidat, určitě nás kontaktujte. Jsme ochotni vyjít vstříc vám a vašim požadavkům.

Všechny tyto možnosti dávají Berknopu Židle 313 836 Sára skutečně zajímavé místo na trhu. Pokud hledáte kvalitní křeslo s komfortem, možností výběru látek a barev, co se bude perfektně hodit i do zátěžových prostor jako restaurace a kavárny, tak určitě neváhejte. Berknop je skvělou volbou.