Hlavová sprcha Grohe Rainshower SmartActive s ramenem na stěnu – recenze v Hard Graphite 26475A00

Jaký vzhled má hlavová sprcha Grohe Rainshower SmartActive s ramenem na stěnu? Tuto hlavovou sprchu nabízí společnost Grohe v designu Hard Graphite 26475A00, což je stříbřitá barva s nádechem šedé, která působí velmi moderně a elegantně. Její tvar připomíná kulatou mísu a má průměr 130 mm.

Hlavová sprcha Grohe Rainshower SmartActive

Montáž hlavové sprchy a sprchového ramena

Montáž hlavové sprchy a sprchového ramena je velmi snadná, díky návodu krok za krokem může být hotova během několika málo minut. Sprchové rameno má délku 286 mm a může být snadno připojeno ke stěně nebo ke konzoli. Hlavová sprcha se na ně navlékne a drží se naprosto pevně, díky čemuž můžete být v klidu a užívat si osvěžující sprchu.

Montáž hlavové sprchy a sprchového ramena Grohe Rainshower SmartActive

Jaké jsou funkce hlavové sprchy?

Tato hlavová sprcha je velmi funkční, má 2 různé režimy:

  • Rain – tato funkce vytváří velmi příjemný pocit, připomínající přírodní déšť. Voda plynule protéká a vyvolává pocit uvolnění a pohody.
  • Jet – tato funkce je ideální pro masáž svalů. Sprcha se zmenšuje na malou dírkovanou trysku, která vytváří izolovaný, silný proud vody, který dokonale rekreuje a regeneruje unavené svaly a zlepšuje krevní oběh.

Kvalita hlavové sprchy Grohe Rainshower SmartActive

Kvalita této hlavové sprchy je bezkonkurenční a zachová si svou vysokou kvalitu po celou dobu svého životnost. Kromě toho má tato sprcha velmi nízkou spotřebu vody, což je skvělé pro životní prostředí i pro peněženku.

Závěr – Pokud hledáte hlavovou sprchu s vysokou kvalitou, moderním designem a velmi dobrými vlastnostmi, je Grohe Rainshower SmartActive s ramenem na stěnu ideální volbou pro vás. A s odkazem na tuto stránku ji můžete mít doma během několika dnů.