Hectorova Čalouněná postel Sara v černé barvě o rozměrech 180×200 cm

Hledáte postel do ložnice v módních barvách a s jednoduchou konstrukcí? Čalouněná postel Sara bude skvělou volbou. Tento model postele se vyznačuje svou jedinečností a originalitou. Postel s prošívaným čelem vytvoří v ložnici neopakovatelnou atmosféru relaxace a umožní vám pohodlně sledovat váš oblíbený seriál nebo číst knihu.

Opěrka hlavy je masivní a pohodlná, má svislé švy ve tvaru mušle. Celá postel je čalouněna jemnou sametovou látkou. Díky tomu máte záruku, že postel přizpůsobíte většině aranžmá a že si snadno vyberete doplňky a dekorace.

Postel s masivním čelem je dodávána s rámem z 30 pružných ohýbaných lamel, které se přizpůsobí váze těla a zvyšují komfort používání matrace. Rám zvyšuje pružnost matrace a zajišťuje dostatečnou cirkulaci vzduchu pod ní, čímž dále prodlužuje její životnost.

Postel má navíc velmi prostorný zásobník na lůžkoviny po celé ploše postele, takže už nebudete muset řešit, kam s nimi.

Čalounění sametovou látkou a masivní opěrka hlavy

Celá postel je čalouněna jemnou sametovou látkou. Díky tomu máte záruku, že postel přizpůsobíte většině aranžmá a že si snadno vyberete doplňky a dekorace. Masivní opěrka hlavy ve tvaru mušle pak přidává celé posteli na eleganci a pohodlí.

Opěrka hlavy je navíc pohodlná a masivní. Má svislé švy ve tvaru mušle, což jí dodává unikátní designovou hodnotu.

Zvýšený rám a pružné lamely

Postel je vybavena rámom z 30 pružných ohýbaných lamel, které se přizpůsobují váze těla a zvyšují tak komfort používání matrace. Rám také zvyšuje pružnost matrace a zajišťuje dostatečnou cirkulaci vzduchu pod ní, čímž prodlužuje životnost matrace.

Kromě toho je postel vybavena zvýšeným rámem, což jí dodává na robustnosti a zajišťuje dostatečnou vzdálenost od země pro ukládání zásobníku na lůžkoviny.

Rozměry a další specifikace

Postel má výšku 121 cm, šířku 195 cm a hloubku 220 cm. Plocha na spaní má rozměry 180×200 cm. Kromě prostorného zásobníku na lůžkoviny je postel také vybavena nádobou na lůžkoviny.

Kup si tuto úžasnou postel hned teď na www.kupsinabytek.cz/produkt/hector-calounena-postel-sara-180m200-cm-cerna a užij si dokonalý spánek s pohodlnou a krásnou postelí Sara.

Hectorova Čalouněná postel Sara v černé barvě

Přidejte do vaší domácnosti i další produkty ze série Sara pro dokonale sladěný interiér.