Globo stojací obloukové svítidlo – moderní design vysoké kvality

Globo stojací obloukové svítidlo je moderní a stylové svítidlo, které je ideální pro lidí, kteří hledají nejen funkčnost, ale také designový prvek do svého interiéru. Tento kousek určitě zaujme vaše oko a bude dokonalým doplňkem vašeho domova.

Stojací obloukové svítidlo – perfektní fit

Toto svítidlo má rozměry 50/23/155 cm, což je dostatečně velký rozměr pro to, aby se perfektně hodilo do vašeho bytu. Svítidlo má podobu stojánku, který je vyroben z kovu a je k dispozici ve stříbrném nebo bílém provedení. Jeho hlavní částí je obloukový kovový stojan, na kterém se nachází bílá kulatá lampa. Svítidlo dokáže osvítit velkou plochu, takže můžete svítidlo postavit i do větších místností.

Vysoká kvalita a funkčnost

Toto obloukové svítidlo je velmi kvalitní, a to nejen z hlediska designu, ale také z funkčního hlediska. Svítidlo má jednu žárovku o závitu E27, která se snadno vyměňuje. Svítidlo je schopné osvětlit velký prostor díky svému tvaru a umístěním v místnosti. Obecně se toto svítidlo hodí pro velké prostory, jako jsou například obývací pokoje nebo kanceláře. Pokud hledáte něco, co osvětlí celou místnost, toto svítidlo je tou pravou volbou.

Online only

Toto stojací svítidlo je dostupné online only, takže se jednoduše objednává přímo z domu. Pokud máte zájem, můžete si objednat jeden z modelů – stříbrného nebo bílého provedení – podle vašich představ. Svítidlo bude dodáno v rozložené podobě, ale s návodem na jednoduchou montáž.

Závěr

Toto Globo stojací obloukové svítidlo je krásné, moderní a funkcionalistické svítidlo, které se skvěle hodí do každého interiéru. Pokud máte zájem, můžete si ho snadno objednat online, což je velmi praktické a pohodlné. Toto svítidlo určitě osvětlí váš domov a bude perfektním kouskem pro každého, kdo hledá nejenom dobře fungující, ale také designový kousek vysoké kvality. Pokud tedy hledáte skvělou investici, která osvětlí váš byt, Globo stojací obloukové svítidlo je pro vás tou nejlepší volbou!

Globo stojací obloukové svítidlo

Zde si můžete stojací obloukové svítidlo zakoupit.