+420 721 611 816
info@zvedni-zadek.cz

Blog

Finále soutěže Zamysli se

zvedni zadek pub quiz

Středa 8.12 nám přinesla letošní poslední kolo soutěže Zvedni Zadek a Zamysli se! Soutěžících 10 týmů se opět sešlo v podpalubí lodi (A)VOID, kde byly svědky napínavého boje, který přinesl některá překvapení na stupních vítězů.

 

 

Rádi bychom Zamysli se zpřístupnili širokému okruhu lidí, jestli se vám naše soutěž líbí, zmiňte se o ní před kamarády, děkujeme.

Večerem tentokrát za Zvedni Zadek provázel Tomáš. Soutěžící odpovídali na otázky v 5 kolech, přičemž každé kolo obsahovalo poznávačky z obrázků, logické hádanky, všeobecný přehled, finanční gramotnost, či otázky z historie.

 

 

Za 5 soutěžních kol dokázal nejvíce bodů nasbírat tým Very Naaajz který s bonusovými body za pití panáků získal 36. Gratulujeme vítěznému týmu i všem zúčastněným!

Very Naaaajz 36
Hrobeso B 32,25
Hrobeso A 30,75
Pekelný megavysmaženci 29,75
Teplické obludárium 28,75
Giboni 26,75
Polož Zadek 26
Čubky z Arbesáku 24
Kebule 21,5
Dunross 20,5

Celoroční soutěž o Zlatého Bludišťáka se rovněž dočkala svého vyvrcholení, během letošních 8 kol se nikomu nepodařilo za jediný večer nasbírat tolik bodů, jako týmu Hrobeso, jehož maximum činí 42,5! 

Každý ze zúčastněných týmů si nakonec odnesl památeční fotku z Polaroidu, aby bylo na co vzpomínat. Pro stupně vítězů byly na středeční večer přichystány lahve šampaňského a konečně se dočkal i tým Hrobeso, který za nejlepší letošní výkony a rekord v absolutním počtu nasbíraných bodů dostal Fernetový nápoj a možnost odnést si domů Zlatého Bludišťáka.

 

 

Pokud máte nápady, jak soutěž dále rozvíjet, a co by v ní nemělo chybět, určitě se nám ozvěte.

Do přípravného týmu určitě oceníme schopné lidi s vlastními nápady!

Pro leden plánujeme se soutěžním večerem přestávku, kterou využijeme k osvěžení a vylepšení konceptu soutěže. Sledujte náš Facebook a web zvedni-zadek.cz a včas se dozvíte, kdy si budete moct přijít opět hravě zasoutěžit! Těšíme se na vás!

 

 

Ukázkové otázky:

  1. Které město leží severněji, Řím nebo New York?

  2. Jak se jmenoval poslední český král?

  3. 8 centimetrů na mapě představuje 2 kilometry ve skutečnosti. Jaké je měřítko této mapy?

Fotografie z události si můžete prohlédnout na této adrese: https://www.facebook.com/zvednizadek.cz/photos/?tab=album&album_id=1780252028916448

Post a comment