Exkluzivní pohovka Falco Zara přichází v šedé barvě a s EKO černou úpravou


Exkluzivní pohovka Falco Zara – šedá barva a EKO černá úprava

Pohovka Zara je exkluzivní kus nábytku, který vyzařuje eleganci a pohodlí. Tento krásný kousek se hodí do každého prostoru a zaujme svým originálním vzhledem, který vychází z kombinace barev a materiálů. Pokud hledáte pohovku, která potěší jak oko, tak tělo, pak je pohovka Zara tou pravou volbou.

Pohovka s tolika výhodami

Pohovka Zara je ideální pro všechny, kdo hledají pohovku s praktickým úložným prostorem. Pohovka Zara disponuje také velmi kvalitním polstrováním, které tvoří kombinace pružin bonell s PUR pěnou. Výsledkem je velmi pohodlné posezení a dokonalý odpočinek.

Vysoká kvalita materiálů a zpracování

Pohovka Zara je potažena velmi příjemnou látkou, která v sobě spojuje kvalitní EKO kůži a šedou látku. Tento výběr materiálů zajišťuje, že pohovka vypadá okouzlující a je zároveň odolná proti vysokému opotřebení.

Funkčnost pohovky Zara

Pohovka Zara je rozkládací a jednoduchým rozložením vznikne dostatečně velké lůžko k občasnému přespání. V ceně pohovky jsou tři velké opěrné polštáře a dva malé dekorační polštářky. Další dekorace, které vidíte na obrázku, nejsou součástí pohovky. Rozkládání pohovky je velmi snadné, stačí sedací část nadzvednout směrem dopředu a poté sklopit zadní část k sedací části.

Zakupte si tu nejlepší pohovku pro Váš domov

Pohovka Zara je dokonalým kouskem nábytku pro ty, kdo hledají pohodlí, funkčnost a krásný vzhled. Pokud si chcete zakoupit tuto pohovku, můžete ji najít na webu https://www.skvelynabytek.cz/produkt/falco-pohovka-zara-seda-eko-cerna-3. Pokud hledáte pohovku, která vám poskytne maximální pohodlí a komfort, pak nemusíte hledat dál. S touto pohovkou už budete moci spát jako v pohádce.