Elegantní sedací souprava Areon P s taburetem Inari 100 od značky Falco

ilustrační fotografie sedací soupravy

Sedací souprava bude dodána v potahové látce Inari 100. Vzorek látky, ve které bude sedací souprava dodána, je vyobrazen v doplňkových fotografiích.

Rohová a pohodlná

Rohová sedací souprava Areon je vhodná do všech moderních interiérů. Kromě elegantního designu se můžete těšit i na vysoký komfort. Sedačka je plněna kvalitní PUR pěnou a pružinami, které společně zajistí perfektní podporu těla.

Velký taburet jako bonus

V ceně sedací soupravy je velký taburet s úložným prostorem, který můžete využít jako další místo k sezení. A pokud přespává u Vás návštěva, můžete jej přidat k sedací soupravě a vytvořit tak prostor pro přespání. To ocení jak Vaši návštěvníci, tak i Vy sami, pokud budete mít potřebu rozložit se na větší plochu.

Nabídka s výběrem potahu

Sedací souprava je nabízena v kvalitní potahové látce. Výběr můžete učinit z několika barevných provedení, takže si můžete vybrat takovou variantu, která nejlépe zapadne do Vašeho interiéru.

Vyobrazené doplňky a dekorace nejsou v ceně.

Chcete si objednat elegantní sedací soupravu Areon P s taburetem Inari 100 od značky Falco? Klikněte zde a objednejte si ji ještě dnes!