Eglo závěsné svítidlo – dokonalý doplněk do interiéru!

Každý interiér potřebuje správnou osvětlenost. Světlo dokáže vytvořit útulnou atmosféru, zvýraznit zajímavé detaily a vytvořit potřebnou náladu. Proto je důležité investovat do kvalitního osvětlení a vybrat si takové, které bude nejen funkční, ale také stylové.

Kovový a dřevěný design

Jedním z takových svítidel je závěsné svítidlo od Eglo. Toto svítidlo je vyrobené z kovu a dřeva a svým designem zaujme každého milovníka moderního, ale přesto přírodního stylu. Černá a hnědá barva v kontrastu s přírodním dřevem vytváří dokonalou kombinaci. Svítidlo se skvěle hodí do kuchyně, nad jídelní stůl nebo jako hlavní zdroj osvětlení v obývacím pokoji.

Eglo závěsné svítidlo - dokonalý doplněk do interiéru!

Vysoce kvalitní osvětlení

Kromě toho, že je toto svítidlo stylisticky dokonalé, nabízí také vysokou kvalitu osvětlení. Svítidlo je vybaveno třemi základními E27 žárovkami, které zaručují dostatečné množství světla. Svítidlo napomáhá k vytvoření potřebné atmosféry a dokáže zvýraznit podstatné detaily v místnosti.

Technické parametry

  • Rozměry: délka 110 cm, šířka 23 cm
  • Materiál: kov a dřevo
  • Barva: černá a hnědá
  • Zdroj světla: 3x E27, 40W

Eglo závěsné svítidlo - dokonalý doplněk do interiéru!

Pokud hledáte stylové a kvalitní závěsné svítidlo, jste na správném místě. Prohlédněte si toto krásné svítidlo na stránkách Atcomplet.cz, kde se dozvíte všechny potřebné informace o produktu a můžete si jej zakoupit za výhodnou cenu. Udělejte ze svého bydlení útulné a příjemné místo díky dokonalému osvětlení od Eglo!

Náš tip:

Závěsné svítidlo od Eglo je skvělým dárkem pro milovníky moderního a přírodního stylu.

Prohlédnout si produkt na Atcomplet.cz