0.00% Raised
0 Kč donated of 70,000 Kč goal
0 Donors
Campaign has ended

Už se ti také tolikrát stalo, že jste se s někým o něco vsadili, vyhecovali se, ale všechno to tak nějak vyšumělo? Už sis tolikrát říkal, že se naučíš tančit salsu a došel jsi pouze na první kurz? Tohle všechno je minulost. Web aplikace Hecni.se ti vytvoří plán, bude ti připomínat aktivitu a ty už na sobě můžeš v klidu makat. Nebo aplikaci ukaž kámošům a můžete se hecovat spolu. Třeba pokud ty vyhraješ do půl roku taneční soutěž  v salse, oni budou chodit půl roku venčit tvého psa.

Říkáš si, že taková aplikace by nebyla od věci? Že i tobě by se hodila? Nám by se hodila určitě, ale zatím na ni nemáme. Pomoz nám a naše aplikace pak bude pomáhat tobě a tvým známím!

Na začátku zadáš aktivitu, které se chceš věnovat, případně o jakou aktivitu se hecujete s kámošem a můžeš rovnou začít .

Takhle jednoduché a prosté to je. Chceš vidět výsledek? My taky, tak pojď do toho s námi a můžeme se z výsledku těšit společně. Třeba ti tvůj kámoš poděkuje, že se díky téhle “tvojí” aplikaci konečně naučil anglicky.

S naší aplikací si můžeš zlepšit nejenom různé dovednosti, ale i karmu. Můžeš si totiž na svůj “hec” vsadit peníze a rozhodnout se, že v případě tvého nebo kamarádova neúspěchu tyto peníze pošleš na tebou vybranou charitativní organizaci.

Hecni.se a pojď do toho s námi!