Béžová látková trojmístná pohovka MICADONI JADE o délce 220 cm


Béžová látková trojmístná pohovka MICADONI JADE

Trojmístná pohovka MICADONI JADE nabízí elegantní design v moderním provedení. Působí příjemným dojmem a má komfortní vlastnosti, které si zamilujete. Látkové čalounění v béžové barvě s příjemnou strukturou a lakovaná kovová podnož vytváří atraktivní spojení, které do vašeho interiéru vnese osobitost a styl. Měkký sedák a dva polštářky po stranách tvoří z pohovky ideální místo pro vaši relaxaci a odpočinek. Pohovka bude skvěle ladit s ostatními kousky nábytku ze stejné kolekce MICADONI JADE.

Trojmístná pohovka MICADONI JADE

Individuální výroba

Tento produkt se vyrábí na zakázku a vrácení zboží podléhá individuálním obchodním podmínkám dle odstavce 3.6. To znamená, že si můžete vybrat nejen barvu čalounění, ale také detaily, jako jsou například rozměry či typ podnože. Tím získáte pohovku, která bude dokonale vyhovovat vašim potřebám a stylu. Pokud máte zájem o jinou variantu čalounění, neváhejte nás kontaktovat.

Nenechte si ujít příležitost

Pozor! Vyberte si barvu, která vám nejlépe vyhovuje a bude vás opravdu bavit! Pohovka MICADONI JADE nabízí nejen skvělé vlastnosti, ale také atraktivní design a vysokou kvalitu zpracování. Pokud jste hledali moderní nábytek s osobitým stylem, této příležitosti byste si rozhodně neměli nechat ujít.

Trojmístná pohovka MICADONI JADE