ASIR Konzolový stolek EXEN – elegánce bílého dubu do vašeho interiéru


Odkaz na produkt

Doporučujeme vám konzolový stolek EXEN, který najdete na stránkách Interierio.cz. Tento nábytek je skvělou volbou pro ty, kteří hledají praktický a designový kus nábytku pro svůj interiér.

Elegantní spojení dubu a bílé barvy

Konzolový stolek EXEN je designovým spojením dvou dekorů – dubu a bílé barvy. Výsledkem je elegantní kus nábytku, který bude krásně ladit s vaším interiérem a zároveň bude praktický a funkční.

Kvalitní materiály a rozměry

Komponenty pro konzolový stolek EXEN jsou vyrobeny z 18 mm silných desek pokrytých 100 % melaminem v dekoru dubu a v bílé barvě. Rozměry tohoto stolečku jsou šířka 100 cm, hloubka 30 cm a výška 86,6 cm. Police jsou vysoké 10,4 cm a stolek stojí na dřevěných nohách, které dodávají nábytku ještě větší eleganci.

Univerzální použití

Konzolový stolek EXEN můžete využít prakticky kdekoliv v interiéru. Hodí se do obývacího pokoje pod televizi, do ložnice jako noční stolek nebo třeba do chodby, kde si na něj můžete odložit klíče a kabelku. Díky svému designu bude stolek vynikat a zároveň splní svou funkci.

Jednoduchý montáž

Konzolový stolek EXEN je velmi jednoduchý na montáž. K nábytku dostanete podrobný návod a veškeré potřebné díly. Stačí si jen najít chvilku volného času a vše snadno a rychle sestavit.

Zakoupit můžete online na Interierio.cz

Pokud vás tento konzolový stolek zaujal, můžete si ho snadno zakoupit online na stránkách Interierio.cz. U této společnosti najdete široký výběr nábytku pro váš domov a interiér. Nakupování na této stránce je rychlé a bezproblémové.

Konzolový stolek EXEN

Konzolový stolek EXEN vypadá velmi elegantně v kombinaci bílé a dřeva…

Konzolový stolek EXEN je skvělou volbou pro ty, kteří chtějí do svého interiéru přinést kus nábytku, který kombinuje praktičnost s designem. Výrobce použil kvalitní materiály a výsledkem je moderní a elegantní nábytek. Stolek můžete snadno sestavit a využít ho třeba v obývacím pokoji nebo ložnici. Pokud vás zaujal, nakupujte ho na stránkách Interierio.cz!

Konzolový stolek v chodbi

Konzolový stolek můžete využít třeba v chodbě nebo kdekoliv jinde v bytě…

Úložné prostory konzolového stolku EXEN

EXEN je skvělý pro odložení klíčů, kabelky a dalších drobností…