Altavola Chromové závěsné světlo Soul CO 42 cm – recenze a specifikace


Kombinace inspirace, elegance a nejmodernějšího industriálního designu

Altavola Chromové závěsné světlo Soul CO 42 cm je výjimečným kouskem, který se dokonale hodí do moderních interiérů. Jeho chromované kování s černými prvky dodávají tomuto modelu unikátní vzhled. V kombinaci s retro žárovkou vytváří příjemný vizuální efekt, který osvětluje místnost a rozjasní atmosféru.

Elegantní svým zajímavým vzhledem

Altavola Chromové závěsné světlo Soul CO 42 cm je vynikajícím doplňkem do moderních interiérů. Jeho elegantní vzhled přitáhne pozornost všech, kteří prostor procházejí. Je vhodný nejen pro obývací pokoje a kanceláře, ale také pro restaurace, bary nebo kuchyně. Uvádíme tedy, že tento typ osvětlení je mimořádně variabilní, takže si ho můžete zkombinovat s celou sérií v různých provedeních.

Specifikace

Základní informace:

  • Šířka: 42 cm
  • Výška: 18 cm
  • Délka: 150 cm
  • Barva světla: teplá
  • Žárovka: 3x E27/230V/40W, která je součástí

Materiál:

  • transparentní sklo
  • chrom

Údržba

Pro čištění doporučujeme použít hadřík z mikrovlákna, který namočíte do vody s několika kapkami saponátu nebo tekutého mýdla. Po umytí vytřete povrch do sucha jemným hadříkem. Při mytí je dobré netlačit na povrch nábytku a vyhýbat se místům, které nejsou chráněné fólií či lakem.

Závěr

Altavola Chromové závěsné světlo Soul CO 42 cm je unikátním kouskem, který se dokonale hodí do moderních interiérů. Jeho elegantní a zajímavý vzhled přitáhne pozornost všech, kteří prostor procházejí. Tento typ osvětlení můžeme doporučit nejen do obývacího pokoje či kanceláře, ale také do restaurací, barů nebo kuchyní. Pokud tedy hledáte výjimečné osvětlení, které dokáže osvětlit váš prostor a zároveň mu dodat jedinečnost, je Altavola Chromové závěsné světlo Soul CO 42 cm tou správnou volbou pro vaše potřeby.

Zjistěte více o produktu na VelkýNábytek.cz

Altavola Chromové závěsné světlo Soul CO 42 cm

Altavola Chromové závěsné světlo Soul CO 42 cm

Altavola Chromové závěsné světlo Soul CO 42 cm

Tento článek byl napsán pro účely demonstrace nástroje pro generování obsahu.