Akrylový kusový koberec Patara 0216 D. Sand/Krémový od Dywanů Luščow ve velikosti 200×300 cm

Koberce slouží jako vkusná a praktická dekorace, která dokáže útulně zateplit váš domov. Pokud hledáte krásný koberec, který vynikne svým vzhledem a precizním zpracováním, rozhodně byste měli vidět tento koberec od Dywanů Luščow.

Parametry

Koberec je velmi silný a hustě tkaný. Jeho tloušťka činí asi 16 mm a celková hmotnost je přibližně 3,60 kg/m2. Druh příze, ze které je koberec vyroben, tvoří 60 procent akrylu, 20 procent vlny a 20 procent viskózy.

Záruka a čištění

Koberec je kvalitní a vydrží vám dlouho. Pokud se rozhodnete pro jeho koupi, dostanete ho s 24měsíční zárukou. Pokud se vám na něm někdy objeví špína, čistit ho můžete běžnou vysavačem nebo jemnou, lehce vlhkou utěrkou.

Odkaz na prodej

Pokud je toto všechno, co vás zajímá, můžete si koberec objednat na této stránce www.crosta.cz. Pokud hledáte více koberců z této kolekce, najdete je na téže stránce.

Obrázky jsou k nahlédnutí na výše zmíněné adrese a můžeme vám slíbit, že tento koberec vypadá nádherně, především díky oblíbené kombinaci barev – sand/krémová. Pokud jste si vybrali téma světlý koberec ve velikosti 200×300 cm, tento koberec by měl splňovat všechna vaše očekávání.

Ve vašem interiéru by tak měl působit jako vkusná a praktická dekorace, kterou si oblíbíte. Takže pokud hledáte kousek, který dokáže zútulnit a zateplit váš domov a zároveň vypadá nádherně, rozhodně byste si měli prohlédnout tento koberec od Dywanů Luščow na stránce www.crosta.cz.