+420 721 611 816
info@zvedni-zadek.cz

Blog

Tým Polož Zadek se dostal na špici pořadí v soutěži o Zlatého Bludišťáka

zamysli se pub quiz zvedni zadek

Včera 12.6. proběhlo první poprázdninové kolo oblíbeného pub quizu Zvedni Zadek a Zamysli se! V podpalubí lodi (A)VOID se soutěže tentokrát účastnilo 6 týmů. Rádi bychom Zamysli se zpřístupnili širokému okruhu lidí, jestli se vám naše soutěž líbí, zmiňte se o ní před kamarády a vyzvěte je na souboj, děkujeme.

Celý večer se opět odehrál na lodi (A)void, které tímto děkujeme za vytopené podpalubí, které nás ochránilo před deštivou a chladnou podzimní náplavkou.

Pokud ve vás chuť soutěžit a dovídat se nové věci neutichla, máme skvělou zprávu, příští týden bude každý den od pondělí do čtvrtka probíhat zkrácené Zamysli se na Life Science Film Festivalu na ČZU.

Začátek akce byl o 20 minut déle, než se předpokládalo, protože jsme čekali na opozdilce z jednotlivých týmů. Přijde nám fér dodržovat domluvený začátek, přijďte prosím na příští kolo včas, budeme začínat v 7 hodin a váš tým zbytečně ztratí, pokud nebude v plné síle, díky za pochopení.

Soutěžící odpovídali na otázky v 5 kolech, přičemž v každém z nich byla logická hádanka, všeobecný přehled, či věci z historie a geografie.

 

Po napínavém souboji nakonec rozhodovaly detaily. Týmem s největším počtem bodů se stal “Polož Zadek”, který bez panákových bonusů získal 37,75 bodů, což je nový rekord v soutěži o Zlatého Bludišťáka. Všem zúčastněným gratulujeme!

Polož Zadek 37,75
Very naaajs 37,5
Hrobeso B 37,25
Hrobeso A 36,75
Branické ještěrky 33
Giboni 29

 

Fotky ze včerejší akce naleznete zde: odkaz do galerie
Každý ze zúčastněných týmů si nakonec odnesl bublifuk a fotku z Polaroidu, aby bylo na co vzpomínat.

Pokud máte nápady, jak soutěž dále rozvíjet a co by v ní nemělo chybět, určitě se nám ozvěte. Do přípravného týmu určitě oceníme schopné lidi s vlastními nápady!

 

Sledujte náš Facebook a nový web zvedni-zadek.cz a včas se dozvíte, kdy si budete moct přijít opět hravě zasoutěžit! Těšíme se na vás!

 

Vzorové otázky:

  1. Kdo je kdo na následujícím obrázku?

kremilek4

 

2. Jak je rozdíl mezi antiperspirantem a deodorantem?
3. O jaký jde film ?

pearl

 

Zvedni Zadek Zone na Life Science Film Festival přinese od pondělí 17.10 do čtvrtka 20.10 tento program:

Pokud vás zajímá náplň samotného festivalu, najdete jej zde:

13:00 Otevření Zvendi Zadek Zone
14:00 Workshop
15:00 Zamysli se! Týmová soutěž reflektující LSFF
16:00 Cestopisná přednáška Jordánsko Palestina (Petr)
17:00 Akustickýkoncert

 

 

Post a comment