+420 721 611 816
info@zvedni-zadek.cz

Blog

1. Generation Connector ve Ville Pellé

7. 2. jsme měli dvojnásobnou premiéru! Poprvé jsme účinkovali v krásném prostoru Pelléovy vily na Praze 6 a poprvé jsme pod záštitou sdružení Fresh Senior a městské části Praha 6 pořádali akci Generation Connector.

Jde o cyklus tematických akcí věnovaných nejen seniorům, ale všem generacím se zájmem o poznání, kulturu a aktivně strávený čas. Naším cílem je propojit generace prostřednictvím sdílení zkušeností či společných diskuzí na základě připraveného programu.

Včerejší odpoledne se neslo v cestovatelském duchu, Petr Bašta návštěvníky provedl po Jordánsku, Palestině a Izraeli. Děkujeme za bohatou účast! Sál byl naplněn dokonce tak, že už si nebylo kam sednout a někteří tak museli mít zvednutý zadek po celou dobu přednášky.

Příští odpoledne Generation Connector proběhne opět za měsíc, 7. března od 16 hodin, tentokrát ale v prostoru Písecké brány na pražských Hradčanech. Těšit se můžete na vystoupení buskerů, pouličních umělců, kteří vám zahrají multižánrovou alternativní muziku. Vstup na akci je zdarma. Potkáme se?

Post a comment